ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Bezdotykové do ALU

Nové
ERA HS-5

ERA HS-5

Bezdotykový stmievač

5,57€

Bez DPH: 4,64€

Určený pre montáž do ALU profilu. Určený pre zapnutie/vypnutie, alebo stmievanie jednofarebných LED pásov. Pri tomto type ovládača senzor môže byť plne prekrytý difúzorom. Ovládač zapne výstup mávnutím ruky do vzdialenosti 5cm, opakovaným mávnutím sa vypne. Pridržaním ruky do vzdialenosti 5cm sa zvyšuje, respektíve znižuje intenzita.

IR-ERA-SWM001

IR-ERA-SWM001

Bezdotykový stmievač

4,70€

Bez DPH: 3,92€

PIR radarový senzor určený pre montáž do ALU profilu. Určený pre zapnutie/vypnutie, alebo stmievanie jednofarebných LED pásov. Pre správnu funkciu musí byť v difúzore vyvŕtaný otvor 10x5mm pre IR diódy. IR senzor zopne výstup mávnutím do 10cm, opakovaným mávnutím sa svetlo vypne. Pridržaním ruky v danej vzdialenosti sa zvyšuje respektíve znižuje intenzita. N

IR-ERA001

IR-ERA001

Bezdotykový spínač

8,74€

Bez DPH: 7,28€

Určený pre montáž do ALU profilu.Pri tomto type ovládača musia IR diódy trčať z difúzora cez dva 5mm otvory, ktoré si vopred vyvŕtame na požadovanom mieste.Infračervený senzor zapne výstup mávnutím ruky do vzdialenosti 10cm, opakovaným mávnutím sa vypne.Nastavená intenzita nezostane v pamäti po vypnutí napájania.

IR-ERA007

IR-ERA007

Dverový bezdotykový spínač

9,07€

Bez DPH: 7,56€

Určený pre montáž do ALU profilu.Pri tomto type ovládača musia IR diódy trčať z boku ALU profilu cez vopred pripravený otvor o rozmeroch 5 x 6,5 mm.Senzor musí byť maximálne 10 cm od dvierok.Ak sa dvierka otvoria výstup sa zapne, naopak po zatvorení sa vypne.

LSS-ERA001

LSS-ERA001

Svetlocitlivý spínač

7,42€

Bez DPH: 6,18€

Určený pre montáž do ALU profilu.Tento ovládač plynulo nastavuje intenzitu svetla v závislosti od úrovne okolitého osvetlenia. So znižovaním intenzity okolitého osvetlenia sa zvyšuje intenzita svetelného zdroja.Úroveň citlivosti sa nastavuje potenciometrom.

PS-ERA004

PS-ERA004

Bezdotykový CCT ovládač

17,05€

Bez DPH: 14,21€

Určený pre montáž do ALU profilu.Senzor tohoto ovládača môže byť plne prekrytý difúzorom.Ovládač zapne výstup mávnutím ruky do vzdialenosti 10 cm, opakovaným mávnutím sa vypne, táto funkcia je indikovaná modrou kontrolkou.Pridržaním ruky sa zvyšuje, respektíve znižuje intenzita svetla.Dvojitým mávnutím sa ovládač prepne do funkcie zmeny teploty svetla, táto

E1-ERA-B

Výrobca: Skydance

E1-ERA-B

Bezdotykový spínač

6,27€

Bez DPH: 5,23€

Určený pre montáž do ALU profilu.Pri tomto type ovládača musia IR diódy trčať z difúzora cez otvor, ktorý si vopred pripravíme na požadovanom mieste.Infračervený senzor zapne výstup mávnutím ruky do vzdialenosti 8cm, opakovaným mávnutím sa vypne.Nastavená intenzita nezostane v pamäti po vypnutí napájania.

V1-ERA-D

Výrobca: Skydance

V1-ERA-D

Bezdotykový spínač

6,28€

Bez DPH: 5,23€

Určený pre montáž do ALU profilu.Pri tomto type ovládača musia IR diódy trčať z hliníkového profilu cez otvor (7x5mm), ktorý si vopred pripravíme na požadovanom mieste.Infračervený senzor zapne výstup mávnutím ruky do vzdialenosti 10cm, opakovaným mávnutím sa vypne.Nastavená intenzita nezostane v pamäti po vypnutí napájania.

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)