ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Senzory a spínače

Upresniť vyhľadávanie

BS-ERA001

BS-ERA001

Tlačidlový stmievač

7,64€

Bez DPH: 6,37€

Určený pre montáž do ALU profilu.Krátkym stlačením sa výstup zapne na 90%, ďalším sa vypne. Stlačením a pridržaním tlačidla sa plynulo zvýši intenzita na 100%. Opakovaným stlačením a pridržaním sa naopak intenzita znižuje.Nastavená intenzita nezostane v pamäti po vypnutí napájania.

IR-ERA001

IR-ERA001

Bezdotykový spínač

8,74€

Bez DPH: 7,28€

Určený pre montáž do ALU profilu.Pri tomto type ovládača musia IR diódy trčať z difúzora cez dva 5mm otvory, ktoré si vopred vyvŕtame na požadovanom mieste.Infračervený senzor zapne výstup mávnutím ruky do vzdialenosti 10cm, opakovaným mávnutím sa vypne.Nastavená intenzita nezostane v pamäti po vypnutí napájania.

PIR-ERA004

PIR-ERA004

Svetlocitlivý PIR

8,96€

Bez DPH: 7,47€

Určený pre montáž do ALU profilu.PIR senzor musí prečnievať cez otvor v difúzore o priemere 10,5 mm. Tento ovládač kombinuje pohybový PIR senzor a svetlocitlivý senzor.Svetelný zdroj sa zapne, len ak PIR senzor detekuje pohyb do vzdialenosti 2 m a zároveň intenzita okolitého svetla je nižšia ako nastavená úroveň.Úroveň citlivosti sa nastavuje potenciome

IR-ERA001D

IR-ERA001D

Bezdotykový stmievač

8,74€

Bez DPH: 7,28€

Určený pre montáž do ALU profilu.Pri tomto type ovládača musia IR diódy trčať z difúzora cez dva 5mm otvory, ktoré si vopred vyvŕtame na požadovanom mieste.Infračervený senzor zapne výstup mávnutím ruky do vzdialenosti 10cm, opakovaným mávnutím sa vypne.Pridržaním ruky do vzdialenosti 10 cm sa zvyšuje respektíve znižuje intenzita.Nastavená intenzita nezostan

IR-ERA008A-D

IR-ERA008A-D

Dverový senzor

10,29€

Bez DPH: 8,58€

Určený pre montáž do nábytku.Tento ovládač funguje ako detektor dvierok.Senzor umiestnime kolmo ku zatvoreným dvierkam vo vzdialenosti 0,5 - 10 cm.Ovládač zapne svetelný zdroj, ak sa dvierka otvoria, naopak vypne ak sa zatvoria.

PIR-ERA001T

PIR-ERA001T

PIR s nastavením času

8,96€

Bez DPH: 7,47€

Určený pre montáž do ALU profilu.PIR senzor musí prečnievať cez otvor v difúzore o priemere 10,5 mm. Svetelný zdroj sa zapne a zostane zapnutý, ak PIR senzor detekuje pohyb do vzdialenosti 2 m.Vypne sa po nastavenom čase, ak nedetekuje pohyb.Čas svietenia je nastaviteľný v rozsahu 6 - 70 sekúnd potenciometrom.

TD-ERA003

TD-ERA003

Dotykový stmievač

7,86€

Bez DPH: 6,55€

Určený pre montáž do ALU profilu.Spružinka musí byť prekrytá difúzorom alebo iným izolujúcim materiálom s hrúbkou do 3mm.Krátkym dotykom difúzora, na mieste kde je pod ním pružinka, sa výstup zapne, ďalším sa vypne. Stlačením a pridržaním tlačidla sa plynulo intenzita zvýši. Opakovaným stlačením a pridržaním sa naopak intenzita znižuje.Nastavená intenzi

IR-ERA007

IR-ERA007

Dverový bezdotykový spínač

9,07€

Bez DPH: 7,56€

Určený pre montáž do ALU profilu.Pri tomto type ovládača musia IR diódy trčať z boku ALU profilu cez vopred pripravený otvor o rozmeroch 5 x 6,5 mm.Senzor musí byť maximálne 10 cm od dvierok.Ak sa dvierka otvoria výstup sa zapne, naopak po zatvorení sa vypne.

IR-ERA009A-D

IR-ERA009A-D

Dverový senzor

10,49€

Bez DPH: 8,74€

Určený pre montáž do nábytku.Tento ovládač funguje ako detektor dvierok.Senzor umiestnime kolmo ku zatvoreným dvierkam vo vzdialenosti 0,5 - 10 cm.Ovládač zapne svetelný zdroj, ak sa dvierka otvoria, naopak vypne ak sa zatvoria.

PIR-ERA005

PIR-ERA005

PIR s plynulým nábehom

10,05€

Bez DPH: 8,38€

Určený pre montáž do ALU profilu.PIR senzor musí prečnievať cez otvor v difúzore o priemere 10,5 mm.Svetelný zdroj sa plynulo zapne (cca 2 sekundy), ak PIR senzor detekuje pohyb do vzdialenosti 2 m.Ak po dobu 40 sekúnd senzor nedetekuje pohyb, svetelný zdroj sa plynulo vypne.

TD-ERA007

TD-ERA007

Dotykový stmievač s pamäťou

7,86€

Bez DPH: 6,55€

Určený pre montáž do ALU profilu.Pružinka musí byť prekrytá difúzorom alebo iným izolujúcim materiálom s hrúbkou do 3mm.Krátkym dotykom difúzora, na mieste kde je pod ním pružinka sa výstup zapne, ďalším sa vypne. Stlačením a pridržaním tlačidla sa plynulo intenzita zvýši. Opakovaným stlačením a pridržaním sa naopak intenzita znižuje.Nastavená intenzita

TD-ERA011

TD-ERA011

Dotykový stmievač s pamäťou

8,18€

Bez DPH: 6,82€

Dotykový spínač/stmievač aktivovaný priamym dotykom na hliníkový ALU LED profil po celej jeho dĺžke.Krátky dotyk (1s) zapne/vypne osvetlenie.Dlhý dotyk (>2s) plynulo reguluje intenzitu svetla.Po vypnutí si spínač pamätá naposledy zvolenú úroveň jasu, aj v prípade výpadku alebo odpojenia napájania.

IR-ERA010

IR-ERA010

Dverový / bezdotykový senzor

10,71€

Bez DPH: 8,93€

Určený pre montáž do nábytku.Ovládač je štandardne dodávaný s dvoma senzormi.Tento senzor funguje ako detektor dvierok a taktiež ako bezdotykový spínač, ktorý detekuje mávnutie rukou.Prepínačom na zariadení prepíname medzi tými to dvomi funkciami.Vo funkcii detekcia dvierok senzory umiestnime kolmo ku zatvoreným dvierkam vo vzdialenosti 0,5 - 10 cm.Ovládač z

LSS-ERA001

LSS-ERA001

Svetlocitlivý spínač

7,42€

Bez DPH: 6,18€

Určený pre montáž do ALU profilu.Tento ovládač plynulo nastavuje intenzitu svetla v závislosti od úrovne okolitého osvetlenia. So znižovaním intenzity okolitého osvetlenia sa zvyšuje intenzita svetelného zdroja.Úroveň citlivosti sa nastavuje potenciometrom.

PIR-ERA006A

PIR-ERA006A

Pohybový PIR senzor

9,83€

Bez DPH: 8,19€

Určený pre montáž do nábytku.Svetelný zdroj sa zapne, ak PIR senzor detekuje pohyb do vzdialenosti 2 m.Ak po dobu 40 sekúnd senzor nedetekuje pohyb, svetelný zdroj sa vypne.

PS-ERA002

PS-ERA002

Bezdotykový stmievač

13,55€

Bez DPH: 11,29€

Určený pre montáž do ALU profilu.Pri tomto type ovládača senzor môže byť plne prekrytý difúzorom.Ovládač zapne výstup mávnutím ruky do vzdialenosti 10cm, opakovaným mávnutím sa vypne.Pridržaním ruky do vzdialenosti 10 cm sa zvyšuje, respektíve znižuje intenzita.Nastavená intenzita zostane v pamäti aj po odpojení napájania.

PS-ERA004

PS-ERA004

Bezdotykový CCT ovládač

17,05€

Bez DPH: 14,21€

Určený pre montáž do ALU profilu.Senzor tohoto ovládača môže byť plne prekrytý difúzorom.Ovládač zapne výstup mávnutím ruky do vzdialenosti 10 cm, opakovaným mávnutím sa vypne, táto funkcia je indikovaná modrou kontrolkou.Pridržaním ruky sa zvyšuje, respektíve znižuje intenzita svetla.Dvojitým mávnutím sa ovládač prepne do funkcie zmeny teploty svetla, táto

TD-ERA004AM

TD-ERA004AM

Dotykový stmievač

8,74€

Bez DPH: 7,28€

Určený pre montáž do nábytku.Krátkym dotykom senzora ovládač zapne svetelný zdroj, opakovaným krátkym dotykom ho vypne.Pridržaním senzora zvyšujeme respektíve znižujeme intenzitu svetla.Počas testovania sa neodporúča držať senzor v jednej ruke a dotýkať sa ho druhou.Tento senzor nebude fungovať, ak bude namontovaný vo vodivom materiáli.Dostupný v bielom a či

TD-ERA006

TD-ERA006

Dotykový / podpovrchový

9,83€

Bez DPH: 8,19€

Určený pre montáž do nábytku.Tento senzor sa montuje pod drevo, plast, sklo, a pod., o maximálnej hrúbke 25mm.Krátkym dotykom materiálu, v mieste kde je pod ním namontovaný senzor, ovládač zapne svetelný zdroj, opakovaným stlačením ho vypne.Dlhším pridržaním nastavujeme intenzitu.Počas testovania sa neodporúča držať senzor v jednej ruke a dotýkať sa ho druho

TD-ERA009

TD-ERA009

Dotykový / podzrkadlový

9,83€

Bez DPH: 8,19€

Určený pre montáž za zrkadlo.Krátkym dotykom zrkadla, v mieste kde je pod ním namontovaný senzor, ovládač zapne svetelný zdroj, opakovaným stlačením ho vypne.Dlhším pridržaním nastavujeme intenzitu.Počas testovania sa neodporúča držať senzor v jednej ruke a dotýkať sa ho druhou.V mieste, kde je senzor osadený, je zrkadlo presvetlené modrým svetlom.

ROLF MINI JQ-L

Výrobca: Skydance

ROLF MINI JQ-L

Zapustený senzor pohybu

15,90€

Bez DPH: 15,90€

ROLF JQ je mikrovlnný senzor pohybu s maximálnym detekčným dosahom 8 metrov. horizontálny uhol senzoru je 360 stupňov.maximálny vertikálny detekčný uhol snímača je 140 ° možnosť nastavenia intervalu svietenia od 10s do 30 min možnosť nastavenia svetelnej intenzity, pri ktorej zariadenie pracuje nastavenie citlivosti v rozsahu 2 ... 2000lx detekcia pohyb

V1-ERA-U

Výrobca: Skydance

V1-ERA-U

Dotykový RF stmievač

8,45€

Bez DPH: 7,04€

Prijímač-výkonová jednotka pre stmievanie LED produktov konšt. napätia.Ovládanie RF diaľkovým ovládačom alebo tlačidlami.3 tlačidlá: zapnúť/vypnúť, stmievanie plus a mínus.Plynulé PWM stmievanie 0-100% bez blikania.Ochrana proti preťaženiu, prehriatiu, skratu a reverznej polarite.Každý prijímač môže byť zladený s viacerými diaľkovými ovládačmi (max 10).

E1-ERA-B

Výrobca: Skydance

E1-ERA-B

Bezdotykový spínač

6,27€

Bez DPH: 5,23€

Určený pre montáž do ALU profilu.Pri tomto type ovládača musia IR diódy trčať z difúzora cez otvor, ktorý si vopred pripravíme na požadovanom mieste.Infračervený senzor zapne výstup mávnutím ruky do vzdialenosti 8cm, opakovaným mávnutím sa vypne.Nastavená intenzita nezostane v pamäti po vypnutí napájania.

V1-ERA-D

Výrobca: Skydance

V1-ERA-D

Bezdotykový spínač

6,28€

Bez DPH: 5,23€

Určený pre montáž do ALU profilu.Pri tomto type ovládača musia IR diódy trčať z hliníkového profilu cez otvor (7x5mm), ktorý si vopred pripravíme na požadovanom mieste.Infračervený senzor zapne výstup mávnutím ruky do vzdialenosti 10cm, opakovaným mávnutím sa vypne.Nastavená intenzita nezostane v pamäti po vypnutí napájania.

Zobrazenie 1 až 24 z 25 (2 stránok)