Čoraz viac dizajnérov a architektov navrhuje do interiérov dizajnové obklady stien. Väčšinu z nás však odradila ťažká inštalácia v prípade dreva alebo nedostatočné vlastnosti v prípade lepených fólií.

Zabudnite na tieto komplikácie! Na Slovensko prichádzajú dizajnové nástenné panely LAMELIO s modernými  parametrami.

Lamely sú vyrábané z recyklovaného plastu, čo zabezpečuje úplnú vodeodolnosť a vďaka najnovšej technológií získate zaručenú stálosť materiálu, bezúdržbovosť, skvelý vzhľad a krásny reliéf dreva.

Výhody nástenných panelov:Vyberte si zo 4 profilov stenových panelov: nízkoprofilové Olmo, Asti s úzkymi lamelami, Vasco so širokými lamelami aj medzerami a Milo s kombináciou úzkych a širokých lamiel.

Tieto nástenné panely sa hodia do všetkých miestností: do spálne, obývačky, chodby, jedálne, ale aj kúpeľne.

Inštalácia je natoľko jednoduchá, že ju zvládnete hravo aj samy, pozrite si montážne video. Na zadnú stranu panelu nanesiete lepidlo/tmel a prilepíte panel na stenu.

Za krátky čas získa váš domov úplne iný rozmer. 

Pozrite si fotografie interiérov:

  


  Ako vypočítať koľko materiálu potrebujete?

Všetky panely majú výšku 270 cm a šírku 12,2 cm (3 panely tvoria spolu 1 m2).

Napríklad ak si chcete zakryť len stenu za gaučom, širokú 2 m, tak potrebujete kúpiť 16 ks panelov a 1 pravé a 1 ľavé ukončenie.

Výpočet: 200 cm / 12,2 cm = 16 ks

Ak vás táto ponuka zaujala, nákup môžete zrealizovať ihneď na našom eshope.V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky.